Mangal Lav Taşı (Pum Lava)

30,50

Pum Lava, mangal ya da ızgaralarınızda, yiyeceklerinizi yakmadan pişirmenizi, sıcaklığı uzun süre muhafaza ederek daha fazla ürün pişirmenizi sağlamaktadır.

24 saate kargoda 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava İade ve değişim garantisi
Teslimat Bilgisi: Yuriçi Kargo (1-5 Desi): 21,52 TL
Stok kodu: pw01
Kategoriler: ,
Dilerseniz aşağıdaki pazaryeri bağlantılarına tıklayarak da bu ürünü satın alabilirsiniz.
  • trendyol
  • Hepsiburada
  • n11
  • gittigidiyor
  • çiçeksepeti
  • ptt avm
Mangal Lav Taşı (Pum Lava)

Pum Lava Nedir ?

Mangal lav taşı (Pum Lava), mangal ya da ızgaralarınızda, yiyeceklerinizi yakmadan pişirmenizi, sıcaklığı uzun süre muhafaza ederek daha fazla ürün pişirmenizi sağlamaktadır. Yıkanmış, kurutulmuş doğal ponza taşından üretilen Pum Lava mangal lav taşı içerisinde yabancı madde ve toz barındırmamaktadır. 3-6 cm boyutlarında olan taşlar ergonomik kullanımı sayesinde, piknik tipi mangal, LPG ve LNG’li mangal, elektrikli mangal ve ızgaralarınıza uyum sağlamaktadır.

Gözenekleri sayesinde üstün gaz süzme performansı göstermekte, kömürlerin oluşturduğu is ve dumanı içerisinde hapsetmekte, bu sayede yiyeceklerinizi ve sağlığınızı korumaktadır. Minimum alev oluşumu ve ısıyı muhafaza etmesiyle yiyeceklerinizi rahatça pişirmektedir. Kül oluşumu olmadığı için tekrar kullanıma uygundur, çevreye zarar vermez; temizliği kolaydır. Mangalınızın brülör üzerindeki ızgarasına Pum Lava’yı tek sıra olacak şekilde dizin ve taşları ortalama 4 dakika orta alevde ısıtın. Pişirme işlemi bitimi ardından taşlar üzerindeki yağları 2 dakika kadar yakarak ve Pum Lava’nın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Mangal Lav Taşı (Pum Lava)
100% Doğal

100% Natural

Yıkanmış

Washed Out

Maksimum Verim

Maximum Efficiency

İs ve Duman Yapmaz

Does Not Soot And Smoke

Müşteri Yorumları