Çiçek Toprağı Torf Düzenleyici (Pum Flower)

18,50

Su tutma kapasitesi, hava sirkülâsyonu, bulundurduğu mineraller sayesinde toprağa ihtiyaç duymadan üretimlerinizde  %70’e varan su tasarrufu ve % 50’ye yakın verim sağlayabilirsiniz.

24 saate kargoda 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava İade ve değişim garantisi
Teslimat Bilgisi: Yuriçi Kargo (1-5 Desi): 21,52 TL
Stok kodu: flower
Kategoriler: ,
Dilerseniz aşağıdaki pazaryeri bağlantılarına tıklayarak da bu ürünü satın alabilirsiniz.
  • trendyol
  • Hepsiburada
  • n11
  • gittigidiyor
  • çiçeksepeti
  • ptt avm
Çiçek Toprağı Torf Düzenleyici (Pum Flower)

Pum Flower Nedir ?

Toprak torf düzenleyici (Pum Flower), fidan dikimi, süs bitkileri üretimi, topraksız ürün yetiştiriciliği gibi alanlarda kullanılmaktadır. Çok iyi bir toprak torfu düzenleyicisidir. Ortamında yetiştirilen bitkilerin günlük sıcaklık değişimleri asgariye indirger. Toprakta kaymak tabaka oluşmasını, çatlamayı, göllenmeyi, şişme ve büzüşmeyi engeller. Yapısındaki organik maddeler toprağı yumuşatarak, hacim kazandırır ve kabartır.

%50 Verim Sağlayın

Su ve hava devinimi yüksek olduğundan dolayı; düşük, ağır, killi, sera toprakları, süs bitkileri ve saksı bitkileri için ideal hava-su geçirgenliğini sağlar. Ponza kullanılan birçok serada toprak devre dışı kaldığı için büyük iş gücü gerektiren toprak işleme, yıkama, arınık etme ve gübreleme işlemlerine gerek kalmaz. Toprak torf düzenleyici (Pum Flower)  su tutma kapasitesi, hava sirkülâsyonu, bulundurduğu mineraller sayesinde toprağa ihtiyaç duymadan üretimlerinizde %70’e varan su tasarrufu ve % 50’ye yakın verim sağlayabilirsiniz.

Çiçek Toprağı Torf Düzenleyici (Pum Flower)
100% Doğal

100% Natural

Yıkanmış

Washed Out

Verim

Efficiency

Su Tasarrufu

Saving or Water

Müşteri Yorumları